Het was prachtig weer en druk op ‘Catwalk day one’ . Kijk even mee….>>Liefhebbers en kenners op weg naar de show van Aziz Bekkaoui in de Westergasfabriek in Amsterdam.

stijlicoon Harriet Calo (met prachtige rode haardos) en een vriendin. Harriet heeft een website Isn’t it divine. Take a look!

Hein van Dam, hoofdredacteur van Excellent Business en eigenaar Magazines&More. Met partner Marit May. Van Marit is in juni het jeugdboek ‘Kunst op je kamer‘ verschenen. Het geeft “20 waanzinnige ideeën om je kamer op te pimpen”.

De altijd charmante vakvrouw Liesbeth in ’t Hout. Zij vormt samen met Rachid Naas het kernteam van Fashioncouncilnl.com

Dit is Rachid Naas. Hij ziet er goed uit, grijs haar, dus ik vraag of ik hem mag fotograferen. Dat mag en gevraagd naar zijn leeftijd zegt hij: “Ik ben veertig, maar ik kan niet wáchten tot ik vijftig ben. En ja, je mag de foto vast plaatsen”.

Ingeborg Kalkers, inkoper bij Cobra Mode in ’s Hertogenbosch, samen met haar neef Robbert

Mariana Verkerk, catwalk coach en co-founder van The Model Convention.

Andrea van Pol, bekend als radio en tv presentator (o.a. Zondagsgasten bij RTVNH) met vriendin (met zonnebril).

Er zijn meer fotografen, hier zie je collega-fotograaf @Gaston Wals aan het werk.
Geweldige reportage!
Dankjewel Miriam! Voor mij is de Fashionweek altijd een ‘feestje’. Bovendien was het prachtig weer, waardoor alles beter tot z’n recht komt. Later deze week volgt meer beeld.
Echt een fijne dag voor jou…dat straalt er af. Niet mijn wereld maar wel heel leuk om te bekijken.
Complimenten!!
Dank voor je compliment Corry! Voor mij is het inderdaad heerlijk om daar te kunnen fotograferen, leuk dat je dat kunt zien.