mei 2025
Preloaved Boutique
Per 1 janauri 2025 is deze winkel in Terborg van eigenaar én naam veranderd: voorheen Boutique Laleq is nu Preloaved Boutique geworden. De nieuwe eigenaar is Britt van Eldik. (mb: voordat je denkt dat ik een spelfout heb gemaakt: de naam Preloaved is bewust gekozen door Britt ).
Voor Britt kwam een droom uit toen zij een paar maanden geleden vrij onverwacht de gelegenheid kreeg om deze boutique over te nemen. Britt: “Ik koop en verkoop al vanaf m’n zestiende tweedehands kleding vanuit huis. Ik heb Marketing Communicatie gestudeerd en combineer dit – ook nu nog – met mijn werk als marketing medewerker bij een sportschool. Ik had dus al een vaste klantenkring, dus toen deze kans zich voordeed was mijn besluit gauw genomen om vanuit dit mooie pand te werken. Het is dus een uit de hand gelopen hobby. Deze naam heb ik jaren geleden bedacht voor als ooit ‘mijn droom’ uit zou komen. Er is een kledingmerk dat heet Loavies en spreek je uit als lovies. En toen dacht ik meteen aan Preloaved. Dit is net wat anders maar toch haal je uit de naam dat het om tweedehand kleding draait.”
Collectie
Bij Preloaved vind je dameskleding, schoenen, sieraden en tassen in alle maten voor heel schappelijke prijzen. Denk daarbij aan merken als MarcCain, Studio Anneloes en deze mooie zijden blouse van Odeeh. Wat opvalt is dat er veel beige en kleurrijke kleding hangt en maar weinig zwart. Britt: “Mensen kunnen hun spullen hier inbrengen, maar als iemand niet mobiel is haal ik het met plezier op. Ik heb klanten van alle leeftijden, zelfs een dame van 90 jaar.”
Sfeer
Preloaved Boutique is een sfeervolle winkel, gezellig ingericht met grote foto’s, een open haard en een royale tafel. Ik kan me voorstellen dat je hier – al dan niet met vriendinnen – even de tijd neemt om lekker rond te kijken en te passen. Als ik weer in de Achterhoek ben ga ik zeker terug!
Preloaved Boutique
Doetinchemseweg 3A,
Terborg 7061CP
Tweedehands pareltjes vind je overal. Zoek je nog een tweedehands winkel in de buurt van Terborg (Achterhoek): kijk dan even hier in Doetinchem en in Gendringen zit Pand 100.Kijk voordat je op pad gaat wel even naar de openingstijden van de verschillende adressen.