maart 2025

 

op straat in Parijs tijdens PFW

In mijn vorige bericht heb ik foto’s geplaatst die ik dit jaar voorafgaand van de show van Dries van Noten maakte tijdens Paris Fashion Week. Na afloop van de show van Dries van Noten bij het Palais Garnier kwam ik ‘oude bekenden’ tegen. Zoals Linda Fargo, senior vice-president van het modebureau en directeur damesmode en winkelpresentatie van het warenhuis Bergdorf Goodman in New York City. Ik kwam haar ook tegen in Parijs in 2022. en eerder al in Milaan. Zij is in de loop van de jaren niets veranderd en nog steeds vriendelijk, stijlvol en -vast met haar klassieke bob.

Styles de Cécile

Dit keer zag ik een  dame die ik een vorige keer in Parijs ook had gespot tussen de andere fotografen. Destijds (in 2019) was zij gekleed in een trenchcoat. Dit jaar in een kleurrijke rok met suede blouson. Er was dit keer gelegenheid om even kennis te maken en vroeg ik haar voor welk medium zij fotografeert. Haar naam is Cécile Meric: “Ik fotografeer hier omdat ik werk als interieur stylist en gebruik de beelden die ik maak ter inspiratie.”. Zo’n ontmoeting maakt het voor mij ook bijzonder, ik hoop Cécile een volgend keer weer te treffen!

Suzy Menkes

Nog iemand die ik al verschillende keren heb gezien bij de Fashion Weeks is Suzy Menkes. Deze dame is journalist – zij was jarenlang editor van Vogue International – en dus een echte autoriteit op het gebied van fashion.  Zij bezoekt steevast alle shows en maakt nu ook podcasts. Onder andere een interview met Dries van Noten.

Toevallig werd ik herkend door een Nederlandse journalist – Lisa Goudsmit – van Vogue Nederland.  Zij maakte deze foto. Een unieke kans om bij Suzy Menkes gefotografeerd te worden. Die kans krijg ik niet dagelijks.

Ter inspiratie

Hieronder nog wat foto’s ter inspiratie van bezoekers van deze Fashion Week.